23.07.2021 14:30 0 PM/TTM

Anna Dymna czytała dzieciom na polanie w Lubiatowie

Fot. Marek Trybański/TTM

Wiersze Brzechwy, Tuwima i Gellner czytali podczas poetyckiego spotkania dla dzieci w Lubiatowie Anna Dymna i Krzysztof Orzechowski. Wierszobranie przyciągnęło przede wszystkim dzieci, nie zabrakło konkursów i łakoci.

Wydarzenie odbyło się w czwartek (22 lipca) przy Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”, w ramach akcji „Wierszobranie spotkanie na polanie”. Jak mówili organizatorzy chodziło o to, żeby być razem, razem cieszyć się, wzruszać i budować więzi.

Ludzie lubią się spotykać, zdali sobie z tego sprawę w tym roku mocniej niż kiedykolwiek, bo byli izolowani. Widzę sama z jaką radością ludzie w tej chwili się spotykają – mówiła dla Twojej Telewizji Morskiej aktorka Anna Dymna.

O tym jakie wiersze zostaną odczytane zdecydował los. Dzieci podczas spotkania losowały z puli utworów tytuły, które następnie z podziałem na role odczytywała Anna Dymna i Krzysztof Orzechowski.

Bajki pomagają nam dzieci wychowywać, a dzieciom pomagają zrozumieć świat. Są tam różne morały, uczą nas co jest dobre, a co złe. Są czasem tacy młodzi ludzie, którzy nie wiedzą co jest dobre, a co złe, bo widocznie im nikt nie czyta bajek – wyjaśnia Anna Dymna.

Poetyckie spotkanie odbyło się także we wtorek. Wzięło w nim udział około 400 widzów. Anna Dymna, Andrzej Seweryn, Krzysztof Orzechowski i Dominika Bednarczyk czytali wówczas erotyki.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24