18.08.2021 08:00 0 mat.pras. Artykuł sponsorowany

Wielkie Narzędziowe Wydarzenie w Wejherowie – testy, konkursy, atrakcje dla dzieci!

Już w najbliższy piątek i sobotę zapraszamy na Dni Otwarte, które organizowane są przez Centrum Narzędziowo-Metalowe Bormax w Wejherowie. W tych dniach (przyp. 20 – 21 sierpnia, piątek i sobota) nie zabraknie atrakcji! Najwięksi producenci narzędzi (ponad 20 wystawców) przygotowali testy, promocje, nowości. M.in. testy robotów koszących, testy cięcia i szlifowania, wiercenia, wkręcania czy pokaz grillowania. Będzie można również wziąć udział w wielu konkursach, w jednym z nich do wygrania będzie m.in. robot koszący Landxcape. Łączna pula nagród dla odwiedzających przekracza kilka tysięcy złotych. Warto więc wpaść do Bormaxu chociaż na chwilę.

Jeśli czeka Cię remont, jesteś zapalonym majsterkowiczem lub prowadzisz firmę to idealny moment na to, aby przetestować dowolny sprzęt. Na Twoje pytania odpowiedzą fachowcy z różnych dziedzin. Przyjdź, dotknij i przetestuj narzędzia najpopularniejszych marek! Poznaj nowości ze świata narzędzi.

Podczas Dni Otwartych nie zapomniano także o najmłodszych – aby połączyć pokazy i testy narzędziowe z rekreacją, przy wejściu na teren imprezy rozstawiona będzie specjalna strefa dla dzieci. Pojawią się animacje i zabawy m.in. malowanie buziek, bańki XXL, brokatowe tatuaże – a to wszystko całkowicie za darmo! Przez dwa dni imprezy będzie można skosztować potraw przyrządzanych przez Grill&Beer Bar z Nadolanki.

Drugiego dnia zapraszamy wszystkich smakoszy grillowania, ponieważ dodatkową atrakcją będzie pokaz grillowy przygotowany przez Grill Mastera firmy Weber Kacpra Salzmana. Kacper jest autorem kanału o grillowaniu na YouTube „Grill Bastards” oraz prowadzi swój program w telewizji. Podczas pokazu zdradzi tajniki grillowania i triki dzięki, którym dowiecie się jak na grillu przygotować prawdziwe perełki. A wszystko na grillach marki Weber, które można kupić w Bormaxie.

Ponadto dla odwiedzających przygotowano specjalną gazetkę promocyjną. W czasie Dni Otwartych będzie można kupić wiele narzędzi w okazyjnych cenach.

Wydarzenie rozpoczyna się w piątek i potrwa do soboty do godziny 15:00 (piątek 9-17, sobota 9-15), Bądźcie z nami – Bormax Centrum Narzędziowo-Metalowe przy ulicy Przemysłowej 19B w Wejherowie.

Więcej informacji na profilu Facebookowym Bormax Centrum Narzędziowo-Metalowe oraz w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1957184404445226.

Jest to już III. edycja Dni Otwartych, zobacz jak było dwa lata temu:

W trakcie Dni Otwartych będzie można odwiedzić m.in. stanowiska takich producentów jak:

Makita – markowe elektronarzędzia i urządzenia, znane na całym świecie

Neo Tools – polska firma o międzynarodowym zasięgu, producent narzędzi Topex, Neo i elektronarzędzi Graphite

Weber – producent niezawodnych grilli węglowych, gazowych i elektrycznych, które polecane są przez profesjonalistów

Tengtools – wytrzymałe narzędzia z dożywotnią gwarancją dla mechaników

Worx - roboty koszące, elektronarzędzia oraz sprzęt ogrodowy

Cellfast – polski producent węży, złączek i akcesoriów ogrodowych

Atlas Copco – producent produktów dla wielu segmentów gospodarki m.in. kompresorów

Essve – jedna z wiodących europejskich firm zajmujących się zamocowaniami

AW Tools – profesjonalna marka narzędzi i osprzętu w konkurencyjnych cenach

Adler Narzędzia – marka narzędzi spawalniczych, pneumatycznych, agregatów

Best Tools – marka narzędzi i elektronarzędzi w konkurencyjnych cenach

Mimal – producent wszelkiego rodzaju sprzętu brukarskiego wysokiej jakości

Listę wystawców zamykają takie marki jak Faraone, Blue Dolphin, Festa, Rubi, Nivel, Stalco, Rhodius, Plastrol, Fiskars, Wolfcraft, Starmix, Tajima, Badek


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24