07.08.2021 20:22 40 Kwt

Gryf Wejherowo przegrywa z KTS-K Luzino

Gryf Wejherowo przegrał na wyjeździe z KTS-K Luzino. Zawodnicy z Wejherowa byli faworytami spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Gryf Wejherowo w swoim pierwszym meczu IV ligi podjął KTS-K Wikęd Luzino. Po nieudanym poprzednim sezonie żółto-czarni zamierzają walczyć o powrót do trzeciej ligi. Drużyna z Luzina w zeszłym sezonie ledwo utrzymała się w lidze, mimo to odniosła zwycięstwo na własnym stadionie.

Mimo prowadzenia w pierwszej połowie 1:0 po bramce Karola Baranowskiego, ostatecznie przegrywamy 2:1. Za tydzień będzie okazja na rewanż przed własną publicznością. Brawa dla kibiców którzy do końca dopingowali naszych zawodników – poinformowała na profilu społecznościowym drużyna z Wejherowa.

W 67. minucie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Dąbrowski, Wikęd od tego momentu grał w dziesiątkę.