07.08.2021 21:22 4 Kwt

Udana inauguracja gniewińskiej drużyny w III lidze

Stolem Gniewino pokazał się z bardzo dobrej strony w trakcie meczu z GKS Przodkowo. Drużyna z Gniewina wygrała na własnym stadionie 3:1

Przed meczem miało miejsce wręczenie pucharu za mistrzostwo IV ligi. Puchar oraz medale wręczał Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej - Radosław Michalski.

Udało nam się odnieść zwycięstwo w pierwszej kolejce. Uważam, że zwycięstwo było zasłużone. Byliśmy stremowani i GKS Przodkowo przejęło inicjatywę przez pierwsze 20 minut, ale potem wszystko wróciło do normy i Stolem wrócił na zwycięską ścieżkę - mówił po meczu Mateusz Wachowiak, zawodnik z Gniewina.

W drugiej połowie to my kontrolowaliśmy przebieg meczu – informuje Arkadiusz Gaffka, trener drużyny Stolem Gniewino.

Skład drużyny Stolem Gniewino: Dąbrowny - Wachowiak, Kotwica (C), Wiśniewski - Bukowski, Klarecki, Bać, Jeżowski - Sobczyński, Dampc, K.Patelczyk

rezerwowi: Skowronek, Maszota, D.Patelczyk, Balewski, Gross, Paluch, Hofman