24.08.2021 14:00 1 PM/UM Gdynia

Cheerleaders Gdynia szukają tancerek

Kochasz taniec? Jesteś wysportowana? Masz ukończone 18 lat? Jeżeli na te pytania możesz odpowiedzieć tak – to spróbuj swoich sił w zespole Cheerleaders Gdynia, który ogłosił nabór do swojej grupy.

Cheerleaders Gdynia na swoim koncie mają występy na wielu prestiżowych imprezach sportowych na całym świecie.

W 2012 roku zaprezentowały się podczas meczu NBA w Stanach Zjednoczonych. Udało im się to jako pierwszemu zespołowi ze Starego Kontynentu. Potem gościły w USA jeszcze kilkakrotnie i na zaproszenie Marcina Gortata uczestniczyły w tzw. Polish Heritage Day. W 2011 roku wygrały konkurs EuroLeague Basketball na najlepszy zespół w Europie i w nagrodę wystąpiły na turnieju Final Four w Barcelonie. Ponadto gościły na parkietach Turcji, Litwy czy Rosji – czytamy na stronie gdynia.pl.

Poza wydarzeniami sportowymi gdyńskie cheerleaderki wielokrotnie brały także udział w imprezach firmowych, teledyskach, towarzyszyły zespołom muzycznym na scenach i zagrały w filmach reklamowych.

Dziewczyny z grupy Cheerleaders Gdynia cały czas ciężko trenują i stawiają sobie coraz wyższe i ambitniejsze cele. Jeśli marzyłaś, by zostać jedną z nich, teraz masz szansę. Trwa nabór do zespołu – informuje gdyński urząd miasta.

Żeby zgłosić swoją kandydaturę do zespołu należy wysłać e-mail na adres: [email protected] Trzeba też dołączyć swoje zdjęcie i krótko opisać doświadczenie związane z tańcem lub gimnastyką.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24