25.08.2021 13:00 0 PM/UM Gdynia

Można już kupić karnet na 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Ruszyła sprzedaż karnetów na tegoroczną edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Święto kina odbędzie się tradycyjnie we wrześniu.

Sprzedaż karnetów na tegoroczny Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni rozpoczęła się 25 sierpnia.

Bilety są imienne i pozwalają na oglądanie filmów festiwalowych w trzech lokalizacjach: w kinie Helios w Centrum Handlowym „Riviera”, w Gdyńskim Centrum Filmowym oraz na Nowej Scenie Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej – czytam na stronie gdyńskiego urzędu miasta.

Karnet kosztuje 250 złotych i jest zaprogramowany na 20 punktów. Każdy z nich to jeden seans filmowy. Karnety można nabyć na stronie internetowej do 17 września włącznie. Natomiast już od 18 września ich zakup będzie możliwy wyłącznie w kasach festiwalowych w kinie Helios. Oczywiście pod warunkiem, że na dany seans będą jeszcze wolne miejsca.

Sprzedaż pojedynczych biletów na seanse rozpocznie się 13 września. Jeżeli sytuacja pandemiczna nie ulegnie pogorszeniu – na początku września sprzedaż akredytacji zostanie wznowiona, a ich pula zwiększona.

Wśród 16 filmów, które w tym roku powalczą o Złote Lwy jest 6 pełnometrażowych debiutów reżyserskich i 3 drugie filmy reżyserów, 9 filmów z selekcji na festiwalu zostanie zaprezentowana premierowo. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zaplanowano w dniach od 20 do 25 września.

Więcej informacji znajduje się na stronie festiwalu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24