03.09.2021 11:16 8 PM

Zdemolował młotkiem samochód - trwają poszukiwania świadków

Fot. Czytelniczka

‘Wyskoczył z młotkiem na mój samochód’ – nieznany sprawca zdemolował auto i ukradł z niego kamerkę. Właściciele poszukują świadków tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (2/3 września) między godziną 22:30 -23.00 na ulicy Dożynkowej w Gościcinie.

Ktoś zdemolował młotkiem nasz samochód i ukradł kamerkę samochodową. Zniszczony został również samochód sąsiadów. W czym to auto ci przeszkadzało? – pyta nasza Czytelniczka, mieszkanka Gościcina.

Według relacji mieszkańców ulicy Dożynkowej sprawca był łysy, miał około 180 cm wzrostu i poruszał się czarnym volkswagenem passatem B5 bez tablic rejestracyjnych.

Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka Fot. Czytelniczka

O zdarzeniu mieszkańcy poinformowali policję.

Sprawa została zgłoszona, teraz zajmują się nią policjanci z wejherowskiej komendy – wyjaśnia asp. sztab. Anetta Potrykus, rzecznik prasowy wejherowskiej komendy.

Jeżeli ktoś posiada informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt z dyżurnym wejherowskiej policji pod numerem tel. 47 742 97 22 bądź z Wydziałem Dochodzeniowo–Śledczym – tel. 47 742 97 50.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24