09.09.2021 15:30 3 AB

Porażka Stolema z Polonią Środa Wielkopolska

facebook.com/Stolem Gniewino

Stolem Gniewino przegrał w środowym (8 września) meczu 7 kolejki z Polonią Środa Wielkopolska 1:4. Mimo dobrej postawy trzeci zespół ubiegłego sezonu III ligi okazał się zbyt mocny dla beniaminka.

Po dobrym początku i wyrównaniu w drugiej połowie przez Kamila Patelczyka wydawało się, że gracze z Gniewina powalczą o dobry wynik. W ciągu 5 minut jednak Polonia zdołała strzelić 2 gole, a bramka pieczętująca zwycięstwo padła w doliczonym czasie gry.

Stolem nie był faworytem spotkania, z kolei Polonia Środa Wielkopolska to jeden z głównych faworytów do wygrania ligi. W ubiegłym sezonie zajęli trzecie miejsce w lidze, do której Stolem w zeszłym sezonie awansował. Mimo porażki lokalni zawodnicy utrzymali dziewiąte pozycję w tabeli.

Następny mecz zagrają w niedzielę (12 września) na wyjeździe z KP Starogard Gdański. Piłkarze ze Starogardu są dwie pozycje niżej od Stolema. W ostatnim spotkaniu przegrali z Unią Janikowo po golu samobójczym w końcowej fazie gry. Mecz rozpocznie się o 16:00