13.09.2021 13:01 0 WH/AB

Stolem Gniewino remisuje na wyjeździe

Źródło: Facebook/Stolem Gniewino

W niedzielę (12 września) na murawie spotkali się Stolem Gniewino i KP Starogard Gdański. Zarówno goście, jak i gospodarze strzelili po jednej bramce. Oba zespoły są w połowie tabeli trzeciej ligi.

Stolem Gniewino zremisował na wyjeździe 1:1. Rywalem był KP Starogard Gdański, który również znajduje się w połowie stawki. Zawodnicy z Gniewina mieli okazję, aby odnieść czwarte zwycięstwo w sezonie i zbliżyć się do pierwszej szóstki.

Mecz rozpoczął się jednak nie po myśli gości. Już w 17. minucie piłkę do siatki skierowali gospodarze. Stolem zdołał wyrównać w drugiej połowie. W polu karnym został faulowany Marcin Jeżowski, a jedenastkę na gola zamienił Mikołaj Hofman.

Remis dał graczom z Gniewina utrzymanie się w połowie stawki. Obecnie mają na koncie 11 punktów i zajmują 8 pozycję. Zaś KP Starogard Gdański ma 9 punktów i 12 miejsce.