22.09.2021 17:00 1 NW/KMP w Gdyni

Kradł rowery, a w mieszkaniu miał amfetaminę

Fot. KMP w Gdyni

W ręce policjantów wpadł mężczyzna podejrzany o szereg kradzieży. Jego łupem padło m.in. dwanaście rowerów, hulajnoga czy różnego rodzaju części i akcesoria rowerowe.

Podejrzany o dokonanie wielu kradzieży na terenie województwa pomorskiego i ościennych województw jest 41-letni mieszkaniec Gdyni. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Gdyni Chyloni.

Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy po tym, jak próbował sprzedać kradziony rower właścicielowi na jednym z portali aukcyjnych. Policjanci ujęli złodzieja, gdy ten spotkał się z właścicielem jednośladu mając u swego boku jego własność – informuje asp. Jolanta Grunert z KMP w Gdyni.

Mundurowi ustalili, że posiadany przy zatrzymanym rower został przez niego skradziony na początku września w Mielnie. W wyniku kolejnych czynności funkcjonariusze ujawnili w kilku miejscach użytkowanych przez 41-latka przedmioty pochodzące z kradzieży.

U zatrzymanego znaleziono także puste faktury i karty gwarancyjne z pieczątkami różnych firm rowerowych, a także amfetaminę. Gdynianin może spędzić za kratkami nawet 5 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24