12.11.2010 14:39 0

Czołowe zderzenia na drodze na Piaśnicę

fot. KPP Wejherowo

W środę przed godziną 15:00 na trasie między Wejherowem a Piaśnicą doszło do wypadku drogowego. Audi zderzył się czołowo z fordem fiestą. W wyniku zderzenia pasażerka fiesty doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W środę około godziny 15:00 na trasie na Piaśnicę doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący mazdą jadąc z kierunku Piaśnicy do Wejherowa nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania samochodu osobowego marki Audi, w wyniku, czego kierowca audi musiał gwałtownie zahamować. 51-letni kierowca audi podczas hamowania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka 32- letnią kierującą samochodem marki Ford Fiesta. Kierowca mazdy uciekł z miejsca zdarzenia.

W wyniku zderzenia się pojazdów pasażerka forda z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Kierowcy obu samochodów osobowych zostali poddani badaniom na zawartość alkoholu w organizmie i badanie to potwierdziło ich trzeźwość.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz poszukują kierowcy mazdy van koloru niebiesko - granatowego, który odjechał miejsca zdarzenia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24