25.09.2021 22:14 6 NW

Fisz Emade Tworzywo w Redzie

Fot. Grzegorz Renusz

Fisz Emade Tworzywo zainaugurował otwarcie nowej sali w redzkiej Fabryce Kultury.

W sobotni (25 września) wieczór w Fabryce Kultury w Redzie zagrał Fisz Emade Tworzywo. Zespół, który w tworzeniu inspiruje się muzyką disco, rockiem jak i krautrockiem przyciągnął do placówki tłumy.

Występ zespołu był okazją do otwarcia nowej sali, która powstała w fabryce.

Cieszymy się, że takie miejsca cały czas powstają. Jesteśmy na wielkim głodzie jeśli chodzi o koncertowanie i otwieranie nowych sal po tak trudnym okresie jest dla nas wielka przyjemnością - mówi członek zespołu Fisz Emade Tworzywo.

Nowa sala, nowa rzeczywistość. Po długim czasie wyczekiwania wracamy z koncertami. Fisz był w naszym kalendarzu życzeń od kilku lat, tym bardziej się cieszę, że przyjęli nasze zaproszenie do Redy na inauguracje naszej nowej sali. Jestem pewien, że będzie to koncert z największą liczbą słuchaczy w historii Fabryki Kultury - mówił przed koncertem Tomasz Wiśniewski, dyrektor Fabryki Kultury w Redzie.

Podczas występu można było usłyszeć utwory z różnych okresów twórczości zespołu, w tym m.in. z płyty „Radar”.

Patrzymy na muzykę bardzo szeroko i staramy się, by później nabrało to naszego sznytu i opowieści. Jak ktoś chce się dowiedzieć jakie teraz jest Tworzywo, to dobrą wizytówką tego czym się zajmujemy obecnie będzie nasza najnowsza płyta - mówił członek zespołu.

Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz Fot. Grzegorz Renusz


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24