11.10.2021 14:00 1 WH

Piłka nożna: Zespoły z Nordy ze zwycięstwem

Mecz Wikęd Luzino i Borowiak Czersk, fot. Kalina Janczewska/TTM

To był weekend piłkarskich emocji w powiecie wejherowskim. Za nami mecze Wikęd Luzino, Gryfa Wejherowo i Stolema Gniewino. Wszystkie spotkania zakończyły się wygraną dla zespołów z Nordy.

W sobotę (9 października) na luzińskim boisku spotkali się zawodnicy Wikęd Luzino i Borowiaka Czersk. Do przerwy prowadzili gospodarze 2:1. Druga połowa także była dla nich szczęśliwa. Ostateczny wynik meczu to 5:2. Po dwie bramki strzelił Krystian Opłatkowski i Rafał Siemaszko, zaś Mateusz Dąbrowski zaliczył jednego gola.

Tego samego dnia mecz na Wzgórzu Wolności rozegrali żółto-czarni z GKS Kowale. Trzy punkty zostały w Wejherowie. Zwycięstwo zapewnił Mohamed Doumbouya, który strzelił swojego pierwszego gola na konto Gryfa.

Natomiast Stolem Gniewino na Arenie Mistrzów zmierzył się z Bałtykiem Gdynia. Bramkę w 80. minucie strzelił Mateusz Dampc i ustalił wynik spotkania – 1:0. Po wygranej Stolem zajmuje 9 miejsce w tabeli.