12.10.2021 08:41 0 PM/BLMW/UM Gdynia

Lotnicy spełnili marzenia dwóch chłopców

Fot. BLMW

Na co dzień realizują swoje wojskowe zadania i ratują potrzebujących na morzu, ale czasami… spełniają marzenia. Piloci z Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej kilka dni temu sprawili, że na ustach dwóch chłopców, Roberta i Artura zagościł szczery uśmiech.

Artur, podopieczny fundacji „Mam marzenie”, przyjechał do Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej z Katowic. Robert jest mieszkańcem Trójmiasta. Pasją obydwu chłopców jest lotnictwo. Robert szczególnie interesuje się samolotami, zaś Artur poświęca najwięcej uwagi śmigłowcom.

Głównym punktem pobytu w BLMW był czterdziestominutowy lot samolotem M28B Bryza nad Zatoką Gdańską, Półwyspem Helskim i wybrzeżem – czytamy na stronie Gdyńskiej Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.

Fot. BLMW Fot. BLMW

To był dzień pełen wrażeń dla Roberta i Artura, którzy pierwszy raz przyjrzeli się z bliska nie tylko samolotom, ale i całej lotniskowej infrastrukturze.

Artur i Robert to jedni z wielu podopiecznych fundacji „Mam marzenie”- organizacji, która powstała w 2003 roku w Krakowie. Jej głównym celem jest spełnianie marzeń dzieci w wieku od 3 do 18 lat, które cierpią na choroby zagrażające ich życiu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24