14.10.2021 13:55 2 WH/TTM

Reda nagrodziła nauczycieli i dyrektorów

Fot. TTM

W środę (13 października) w redzkim magistracie zebrali się nauczyciele i dyrektorzy, którzy zostali nagrodzeni za osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym. Łącznie wyróżniono 16 osób.

Choć Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października, to Reda świętowanie rozpoczęła dzień wcześniej.

W urzędzie przyznano nagrody dla nauczycieli i dyrektorów miejskich szkół oraz przedszkoli za dokonania w roku szkolnym 2020/2021.

Komisja oceniała zaangażowanie nauczycieli w pracę, jego osiągnięcia, pracę nad innowacjami pedagogicznymi oraz opiekę nad projektami. Ponadto dyrektorzy nagradzają wszystkich swoich pracowników, bo to ważne, aby pamiętać nie tylko o nauczycielach, ale też o pracownikach administracji, obsługi i wszystkich związanych z pracą szkoły i przedszkoli – mówi Łukasz Kamiński, zastępca burmistrza Redy w rozmowie TTM.

Wśród wyróżnionych znalazła się Regina Klein, dyrektor Przedszkola nr 2 za realizację trzyletniego projektu „Przedszkolaki z perspektywą”. Dzięki temu placówka zyskała nowy plac zabaw.

Przedszkole dużo zyskało, a szczególnie dzieci. Otrzymaliśmy dużo pomocy dydaktycznej, została wyposażona jedna sala, przebudowano salę gimnastyczną na dydaktyczną. Mamy więcej dzieci, bo mamy 150 miejsc. Dużo zajęć dodatkowych dla dzieci – robotyka, język angielski i różne inne ciekawe warsztaty, więcej godzin terapii SI, terapia ręki, zajęcia logopedyczne. Praca z dziećmi jest bardzo wdzięczna, bo te małe dzieci cieszą się z edukacji, że chodzą do przedszkola i się bawią, bo poprzez zabawę się uczą – wyjaśnia Regina Klein.

Fot. TTM Fot. TTM

Łącznie wyróżniono 16 osób.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24