15.10.2021 16:00 6 EWA

Podziękowania dla nauczycieli z gminy Wejherowo

fot. Daniel Zaputowicz / TTM

W Górze odbyło się gminne świętowanie Dnia Nauczyciela. Wójt gminy złożył życzenia wszystkim pedagogiom, a na ręce kilkudziesięciu z nich złożył specjalnie wyróżnienia.

Miniony rok był szczególnie trudny dla oświaty, kiedy nauczyciele i uczniowie musieli zmierzyć się z nauczeniem zdalnym. Właśnie ten aspekt podkreśliły władze gminy podczas czwartkowego spotkania (14 października).

To była nowość dla każdego z nas, szkoły musiały na własny koszt, na własne rozeznanie dotrzeć do uczniów. Myślę, że to było wyzwanie, któremu nasi nauczyciele w gminie Wejherowo sprostali bardzo dobrze – deklarował Roman Stanisławczyk, przewodniczący komisji oświaty, zdrowia i spraw społecznych gminy Wejherowo

W tym roku staramy się wszystkie wytyczne stosować by zajęcia były jak najdłużej stacjonarnie. Jest to korzyść dla nich i dla naszej pracy. Praca zawodowa rodziców też wymaga często tego by dzieci miały dobrą opiekę i taką opiekę możemy zapewnić – dodaje Krzysztof Grzenia dyrektor Szkoły Podstawowej w Orlu, który otrzymał nagrodę za 30 lat pracy w edukacji.

Uroczystość odbyła się w Górze podczas, której wyróżniono kilkunastu nauczycieli z gminy Wejherowo.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24