28.10.2021 16:00 2 WH/mat.pras.

Szefowie kuchni będą gotować, aby pomóc Pawłowi z Wejherowa

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: Pixabay.com

Już 5 listopada w jednej z restauracji w Wejherowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Szefowie kuchni będą gotować dla Fundacji „Lubię To”, aby zebrać środki na rehabilitację Pawła Wartaka. Gościem specjalnym będzie Sylwia Garska-Chmarycz z programu MasterChef.

Zbieramy pieniądze na rehabilitację podopiecznego fundacji Pawła Wartaka z Wejherowa. Paweł (30 lat) który 30 kwietnia 2019 roku miał wypadek w pracy, wskutek którego doznał przerwania rdzenia kręgowego oraz połamania kręgów. Potrzebne są środki na leczenie, rehabilitacje oraz specjalistyczny sprzęt , które usprawnią i poprawią komfort życia Pawła – mówią organizatorzy.

Każdy chętny może wziąć udział w kolacji, której tematem przewodnim będzie „Jesień na talerzu”. Dla gości gotować będą – Jacek Majcherek, Michał Płotka, Dominik Karpik, Jakub Kozakiewicz i Krzysztof Majewski. W wydarzeniu weźmie udział także wice MasterChef IX edycji Sylwia Garska-Chmarycz z Choczewa.

Aby zasmakować potraw przygotowanych przez szefów kuchni, należy kupić cegiełki o wartości 130 złotych. Kolacja odbędzie się w Restauracji Leśna w Wejherowie 5 listopada o godz. 19:00.

Zbiórka dla Pawła z Wejherowa tutaj.

Cegiełki na kolację charytatywną tutaj.

Fot. mat.pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24