12.11.2021 11:00 9 PM

Kolejny teledysk wejherowskiej kapeli z popularną aktorką

Źródło: Facebook Sylwia Gliwa

Wejherowski zespół Spirit in the Forest nagrał kolejny teledysk z udziałem popularnej aktorki. Przypomnimy, że w sierpniu ukazał się ich wideoklip z Katarzyną Figurą, za ponad tydzień zobaczymy produkcję, w której pojawi się Sylwia Gliwa.

Wejherowski zespół Spirit in the Forest skupia się na coverowaniu hitów brytyjskiej legendy muzycznej, zespołu Depeche Mode. Tym razem muzycy na warsztat wzięli utwór Stripped.

Teledysk do utworu powstawał w sierpniu na plaży w Lubiatowie, a w nagraniach udział wzięła Sylwia Gliwa, aktorka znana między innymi z serialu „Na Wspólnej”.

Aktorka to człowiek wytrzymały, odporny na wiatr, chłód i deszcz, nieugięty, zadaniowy. Jedni w kurtkach i czapkach, inni z dekoltem i wieczorowej sukience. Ale czego się nie robi dla tak fajnych chłopaków z #ziemiawejherowska którzy kochają #depechemode i właśnie tam mają swój zespół #spiritintheforest. Kręciliśmy klip do coveru #stripped #depechemode w #lubiatowo dzięki tej przygodzie miałam okazję zwiedzić te wspaniałe, puste plaże – napisała na Facebooku Sylwia Gliwa.

Źródło: Facebook Spirit in the Forest

Oficjalna premiera klipu do piosenki 'Stripped' odbędzie się 21 listopada, a 14 listopada będzie można zobaczyć trailer.

Poniżej teledysk zespołu „Spirit in the forest” z Katarzyną Figurą, który powstawał w Wejherowie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24