19.11.2021 14:00 10 AB/TTM

Premiera teledysku 'Dobro podaj dalej' z udziałem burmistrz Pucka

Fot. TTM archiwum

Przed nami premiera teledysku do utworu "Dobro podaj dalej". Nagranie piosenki zostało wylicytowane przez Wejherowski Chór Mieszany Camerata Musicale podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Utwór został zrealizowany w towarzystwie Weroniki Korthals oraz burmistrz Pucka Hanny Pruchniewskiej.

Wszystko zaczęło się od 29. Finału WOŚP i licytacji wspólnego utworu z Weroniką Korthals i Hanną Pruchniewską, burmistrz Pucka. Więcej na ten temat tutaj. Po licytacji, którą wygrał Chór Mieszany Camerata Musicale, zdecydowano się na nagranie nowej piosenki i teledysku.

Powstał piękny utwór, który jest radosny i ma w sobie wielką ideę przekazywania sobie dobra. Nagranie samego utworu to było fantastyczne przedsięwzięcie z olbrzymim zaangażowaniem chórzystów, ale to było trochę za mało, dlatego chcieliśmy stworzyć teledysk. Efekt powinien się wszystkim spodobać. Myślę że będzie to dobry teledysk w odbiorze, do tego promocyjny dla naszego miasta - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej Hanna Pruchniewska, burmistrz Pucka.

Premiera teledysku zaplanowana jest na piątek (19 listopada) na godzinę 19:30. Więcej informacji tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24