20.11.2021 18:05 11 AB/TTM

Wikęd Luzino z kolejną wygraną

Wikęd Luzino pokonał na własnym stadionie Lechię II Gdańsk 3:1. Tym samym podtrzymują dobrą passę już ośmiu meczów bez porażki. Rundę jesienną IV ligi zakończą w pierwszej dziesiątce tabeli.

W sobotę (20 listopada) piłkarze z Luzina odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali wyżej rozstawiony przed meczem drugi zespół Lechii Gdańsk. Początek spotkania był trudny, jednak gospodarze zdołali uspokoić grę i wygrać 3:1.

Pierwsza połowa nam nie wyszła, Lechia wykorzystała nasze luki w obronie, potem pokusili się o kolejną akcję, która mogła zakończyć się golem. Na szczęście to się im nie udało. W drugiej połowie zmieniliśmy trochę formację, w efekcie wygraliśmy to spotkanie - mówi Rafał Siemaszko, piłkarz Wikędu Luzino.

Wygrana z Lechią była ósmym spotkaniem bez porażki Wikędu. Piłkarze pomimo dobrych wyników, nadal widzą elementy gry, które trzeba poprawić.

W końcu coś się zazębiło. Po porażkach na początku sezonu nie mogliśmy zdobywać punktów, teraz wygląda to dużo lepiej. Od ośmiu kolejek jesteśmy niepokonani. Oczywiście są rzeczy do poprawienia, nie możemy się zachłysnąć tym co jest teraz. Musimy pracować nad kolejnymi elementami, udoskonalać je i zdobywać kolejne punkty - dodał Rafał Siemaszko.

Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM Fot. Karina Labuda/TTM

Mecz z drużyną z Gdańska był ostatnim w rundzie jesiennej. Piłkarzy z Luzina na murawie w rozgrywkach IV ligi zobaczymy dopiero w marcu.