22.11.2021 09:34 35 WH

Wypadek trzech aut na trasie Przetoczyno - Szemud

Fot. Marek Trybański/TTM

W poniedziałek (22 listopada) na trasie Przetoczyno-Szemud doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Jak informuje straż pożarna, w zdarzeniu są poszkodowane dwie osoby.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

Służby zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 224 otrzymały po godzinie 8:00.

Między Przetoczynem a Szemudem doszło do zdarzenia z udziałem trzech aut osobowych. Dwie osoby są poszkodowane – informuje wejherowska straż pożarna.

Na miejscu działali policjanci i pogotowie ratunkowe. Występują utrudnienia w ruchu – droga była zablokowana. Wyznaczono objazd przez miejscowość Głazice.

Ze wstępnych pierwszych ustaleń wynika, że volkswagen rozpoczął manewr wyprzedzania forda bez upewnienia się, w momencie, gdy sam był już wyprzedzany przez audi jadące za nim – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.- Policja apeluje o zachowanie rozwagi przy wykonywaniu manewru- trzeba być czujnym i rozważnym. Za nim wykonamy manewr skrętu, wyprzedzenia czy zmienimy pas ruchu, należy sprawdzić, czy to jest dla nas i innych osób bezpieczne.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24