06.12.2021 09:00 12 PM/Gdynia 112

Poszkodowana podczas przejazdu mikołajkowego 'czuje się dobrze'

Fot. Screen/Źródło: Gdynia 112

Poszkodowana podczas wypadku, w czasie przejazdu mikołajkowego, Pani Dagmara za pośrednictwem social mediów podziękowała za pomoc i uspokoiła, że czuje się dobrze, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Przypomnijmy, że w niedzielę (5 grudnia) na Skwerze Kościuszki w Gdyni doszło do wypadku podczas przejazdu Mikołajów. Poszkodowana 42-letnia mieszkanka Gdyni została przewieziona do szpitala. Motocyklista był trzeźwy. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Poszkodowana w wypadku podczas przejazdu mikołajkowego zgłosiła się do prowadzących stronę [Gdynia 112](https://www.facebook.com/gdynia.112, na której znajdziemy informacje o pilnych zdarzeniach w mieście).

Pani Dagmara chciałaby przekazać podziękowania dla wszystkich, którzy wobec obywatelskiego obowiązku udzielali jej pomocy. Pani Dagmarze w szczególności spodobała się postawa postronnej brunetki. W chwili obecnej poszkodowana kobieta czuje się dobrze, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Również przekazujemy serdeczne podziękowania personelowi SOR Szpitala miejskiego w Gdyni, ze szczególnym uwzględnieniem Pana Daniela oraz Pana Jacka. Chylimy czoła – czytamy na stronie Gdynia 112.

Moment zdarzenia widać na filmie.

Moment wypadku widać także tutaj.

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, jak wyjaśniła Pani Dagmara jego obecność była podyktowana brakiem wolnych karetek.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24