08.12.2021 10:00 1 AB/TTM

Trener Tytanów: 'Musimy to spotkanie wygrać'

Facebook.com/Tytani Wejherowo

Tytani po dwóch porażkach z rzędu chcą wrócić na zwycięską ścieżkę. Do Wejherowa przyjedzie SMS ZPRP II Kwidzyn czyli obecnie 9. drużyna w lidze. Z kolei wejherowianie pomimo ostatnich dwóch przegranych zajmują nadal wysokie 4. miejsce.

Dwa ostatnie mecze nie ułożyły się po myśli Tytanów. Warto jednak wspomnieć, że grali z dwoma najlepszymi zespołami w lidze, a mimo to walczyli o zwycięstwo do ostatnich sekund. W niedzielę (12 grudnia) zagrają jednak z teoretycznie słabszym zespołem.

SMS jest drużyną w naszym zasięgu i musimy to spotkanie wygrać. Oczywiście szanujemy przeciwników, bo to jest młody silny zespół który w ostatnim meczu pokonał przeciwników z Olsztyna. W innych meczach również potrafił wygrywać pierwsze połowy, aby ostatecznie ulec w końcówkach, dlatego musimy być skupieni i zagrać na pełnej mobilizacji. Plan taktyczny na to spotkanie też jest, także liczę, że trzy punkty zostaną w Wejherowie - informuje Robert Wicon, trener Tytanów.

W zespole z Wejherowa nadal nie zagra Hubert Koss, który jest kontuzjowany. Z powodu kwarantanny na boisku nie pojawi się także Mikołaj Sałata. Reszta zawodników miała dwa tygodnie przerwy meczowej, aby przygotować się do kolejnego ligowego spotkania.

Cieszę się, że mieliśmy tydzień przerwy od rozgrywek ligowych, bo mogliśmy podleczyć mikro urazy i w spokoju ciężko przygotować się do najbliższego spotkania. Na pewno będziemy gotowi i zwarci do gry, bo chcielibyśmy dobrym wynikiem i bardzo dobrą grą podziękować kibicom którzy tak licznie wspierają nas na każdym meczu, w lepszych i gorszych momentach. Chcemy również po tych dwóch nieudanych spotkaniach udowodnić, że ostatnie porażki były przypadkowe - mówi Przemysław Warmbier, kapitan drużyny.

Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:00 na hali Samochodówki w Wejherowie. Po meczu odbędą się wspólne zabawy dla najmłodszych ze świętym Mikołajem. Wstęp tradycyjnie jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24