06.04.2022 13:00 0 AB/KWP Gdańsk

Wyszedł z mieszkania i przepadł - policjanci odnaleźli 79-latka z Gdańska

Fot. archiwum

Prawie 60 gdańskich funkcjonariuszy szukało zaginionego mężczyzny na przystankach, dworcach, peronach, parkach czy cmentarzach. 79-letni mieszkaniec Gdańska cierpiący na zaniki pamięci wyszedł nagle z mieszkania. Znaleziono go kilka godzin później w Juszkowie pod Pruszczem Gdańskim.

W poniedziałek (4 kwietnia) przed godziną 17:00 policjanci z gdańska otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 79-latka, który wyszedł z mieszkania i nie było z nim kontaktu. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci, miał też wyłączony telefon. Do akcji poszukiwawczych włączyło się kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Prawie 60 gdańskich funkcjonariuszy przeprowadziło kontrole przystanków komunikacji miejskiej, dworców, peronów, parków oraz cmentarzy. Oficer dyżurny komisariatu VIII sprawdził też, że mężczyzna nie trafił do żadnego z gdańskich szpitali i nie korzystał z pomocy trójmiejskich ratowników medycznych. O jego zaginięciu powiadomił też ościenne komendy powiatowe i miejskie policji, miejskich przewoźników osób oraz ochronę hipermarketów - informuje gdańska policja.

Zaginiony mężczyzna został odnaleziony przed północą w Juszkowie w okolicach Pruszcza Gdańskiego. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni oraz rodzina 79-latka.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24