16.06.2022 18:00 0 AB/UM Puck

Warsztaty, gry i zajęcia sportowe - 'online'owy detoks' w Pucku

Facebook.com/Miasto Puck

W tym roku miasto Puck organizuje aktywne wakacje pod hasłem 'online'owy detoks'. Na uczestników czekać będą wystawy, ogniska, czy wycieczka do Ocean Parku we Władysławowie.

Nawiązywanie relacji międzyludzkich to nieodzowna potrzeba i część ludzkiego życia, dzisiejszy świat, to w dużej mierze kontakty poprzez media społecznościowe. Nasze dzieci należą do pokolenia smartfonów, tabletów i komputerów, żyją w świecie Facebooka, Instagrama czy Tik-Toka. My dorośli musimy jednak przypomnieć im jak ważne są bezpośrednie i namacalne kontakty z rówieśnikami. Pamiętajmy, że nic nie zastąpi naszym dzieciom beztroskiej zabawy w gronie koleżanek i kolegów - czytamy na Facebooku miasta Puck.

W tym roku organizowane będą atrakcje dla najmłodszych w trzech placówkach: Bibliotece Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku, Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku oraz w Puckim Centrum Wsparcia.

Facebook.com/Miasto Puck

Na każdego uczestnika oprócz wielu atrakcji czekać będzie ciepły posiłek i słodki smakołyk, a na koniec każdego tygodnia zorganizowana zostanie ciekawa wycieczka do Ocean Parku we Władysławowie z mnóstwem atrakcji ogniskiem, kiełbaskami i nagrodami - czytamy dalej na Facebooku.

Chętni mogą się zapisywać bezpośrednio w trzech placówkach. Rejestracja rusza 20 czerwca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24