21.06.2022 14:35 9 WH

Remont w Karwieńskich Błotach Pierwszych i zmiana organizacji ruchu - czytelnik apeluje do kierowców

Fot. Czytelnik

„Jest oznakowanie, a kierowcy mimo to jadą pod prąd” - poinformował jeden z naszych Czytelników. Mowa o remoncie ulic Żwirowa-Pomorska w Karwieńskich Błotach Pierwszych, gdzie zmieniono organizację ruchu. Utrudnienia mają potrwać do 6 lipca.

Z naszą redakcją skontaktował się jeden z Czytelników odnośnie remontu drogi w gminie Krokowa.

Trwa remont ulic Pomorska i Żwirowa w Karwieńskich Błotach Pierwszych. Kilka dni temu na ul. Pomorskiej wprowadzono ruch jednokierunkowy. Jest oznakowanie, a kierowcy mimo to jadą pod prąd. Są wyznaczone objazdy, duże ciężarówki jeżdżą pisakowymi drogami, nie zważają na innych. To jest niebezpieczne – mówi Czytelnik.

Tym samym Czytelnik chce zwrócić uwagę kierowców, aby uważnie patrzyli na znaki.

Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego informuje, że na remontowanych ulicach wymieniana jest nawierzchnia i chodniki.

Najprawdopodobniej taki objazd będzie obowiązywał do końca remontu, a termin wyznaczono na 6 lipca. To zależy jak wykonawca wykona wszystkie prace - informuje zarządca drogi.

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24