23.06.2022 16:00 0 AB/TTM

Taneczne Show w wejherowskiej Samochodówce

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Samba, cha-cha, taniec nowoczesny czy hip-hop - te i inne style zaprezentowano podczas Tanecznego Show w wejherowskiej samochodówce. Każdy z występujących otrzymał pamiątkowy medal.

Taneczne Show odbyło się w środę (22 czerwca) w wejherowskiej Samochodówce. Była to prezentacja dwóch wejherowskich szkół tańca.

To podsumowanie naszego sezonu, pokazy naszych grup tanecznych i naszych tancerzy. Niektórzy tańczą już na poziomie profesjonalnym, jeżdżą na turnieje i zdobywają na ogólnopolskich festiwalach czołowe miejsca. Mamy również pary, które tańczą hobbistyczne - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej Joanna Bernaśkiewicz, właścicielka szkoły tańca.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Najmłodsi tancerze mają cztery lata, natomiast najstarsi powyżej 60 roku życia. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę.

— **Szkoła tańca proponuje zajęcia od najmłodszych lat bez ograniczenia wieku. Taniec to sport dla każdego, który relaksuje, dodaje zdrowia i energii. Uczy dyscypliny, pracy w zespole co szczególne ważne jest dla dzieci i młodzieży, którzy korzystają z tych zajęć - mówi Gabriela Lisius, starosta wejherowski.

Wydarzenie zrzeszało również osoby, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z tańcem.

Grupa przekonała nas, żebyśmy tutaj przyjechały, tańczę od lutego tego roku. Bardzo się wkręciłam w taniec, na początku po pierwszych zajęciach byłam zniechęcona. Powiedziałam sobie, że więcej nie przyjdę, ale po każdym razie było coraz lepiej - mówi Natalia, tancerka z Wejherowa.

Podczas Show zaprezentowano m.in. hip-hop, taniec nowoczesny, bachate w parach, walc, jive czy sambę.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24