15.07.2022 12:00 0 mat.pras. Materiał partnera

Justyna Steczkowska świętuje ćwierćwiecze na scenie - jubileuszowy koncert w Sopocie

Fot. Justyna Steczkowska/Facebook

W Sopocie odbędzie się koncert upamiętniający 25 lat na scenie Justyny Steczkowskiej. Gościnnie wystąpią: Ania Karwan, Andrzej Piaseczny oraz Michał Szpak. Artyści wystąpią w Operze Leśnej w Sopocie już 22 lipca o godzinie 20:00.

Szamanka polskiej sceny muzycznej Justyna Steczkowska wyrusza w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy. Do trasy zaprosiła również 25 topowych artystów. W każdym mieście na trasie będzie można usłyszeć niezwykłe duety i w każdym z nich z innym artystą. To będą dla wszystkich niezapomniane muzyczne chwile.

Jak mówi sama artystka:

Będzie szałowo we wszystkich tanecznych utworach, będzie ostro i rockowo podczas "Grawitacji", "Tatuuj mnie" czy "Wrogu mój". Będzie wzruszająco podczas piosenki "Wracam do domu", medytacyjnie z "Marią Magdaleną", szalenie i kolorowo na cygańskim weselu oraz tajemniczo i wzniośle podczas wykonywania utworów z "Alkimji" i "Animy". Będę w wielu muzycznych odsłonach, które tworzyłam dla Was podczas 25 lat muzycznej drogi. Wierzę, że będziemy się świetnie bawić, razem tańczyć i płakać, wspominając nasze najpiękniejsze muzyczne chwile, które przeżywaliśmy razem. Zapraszam Was z całego serca".

Pozostałe koncerty z trasy:

  1. Wrocław 11.09.2022

  2. Warszawa 16.09.2022

  3. Rzeszów 28.11.2022

  4. Kraków 30.11.2022

Bilety znajdziesz na stronie www.royalconcert.pl.

Wydarzenie na Facebooku znajdziesz tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24