25.07.2022 12:30 0 AB/TTM

Pokaz strongman w Helu - wystartowali kibice

Fot. TTM

W Helu w pokazie Strongman wzięli udział najsilniejsi ludzie w Polsce, ciężary dzwigali zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nie zabrakło również konkurencji dla chętnych kibiców, którzy chcieli spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Pokaz odbył się w piątek (22 lipca). Zgromadził wielu kibiców, którzy z bliska mieli okazję zobaczyć siłę strongmanów. Widzowie mogli także wystartować w przygotowanych konkurencjach.

Głównym celem tego wydarzenia jest promocja sportu. Wszystko jest po to, żeby turyści nie nudzili się w naszym mieście. Ciężary są dostosowane do możliwości uczestników i kibiców, którzy chcą wziąć również udział w konkurencjach. Ciężary strongmanów są całkowicie inne. Mamy wiele konkurencji, w kategorii mężczyzn mamy np. spacer buszmena czy wyciskanie belki - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej Norbert Górski, pełnomocnik burmistrza Helu ds. sportu.

Kolejne zawody Strongman w powiecie puckim odbędą się w Mechelinkach. Gościem specjalnym wydarzenie będzie Robert Burneika. Początek imprezy w sobotę (30 lipca) o godzinie 14:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24