01.08.2022 11:00 0 AB/TTM

Zakończyła się Wakacyjna Liga Piłki Nożnej w Kębłowie

Fot. Marek Trybański/TTM

Rywalizowali ze sobą przez cztery tygodnie, a pojedyncze turnieje gromadziły średnio ponad 10 drużyn w każdej kategorii wiekowej. To jednak nie koniec sportowych zmagań w gminie Luzino. Na początku sierpnia rozpocznie się kolejny turniej z cyklu Kaszebe Cup dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych.

Przez cały miesiąc na boisku w Kębłowie rywalizowały ze sobą dzikie drużyny. Nie zabrakło również zawodników grających na co dzień w klubach piłkarskich.

Są tutaj zawodnicy grający nie tylko w ligach sołeckich czy na podwórku. Przyjeżdżają też piłkarze grający w klubach takich jak Wikęd Luzino, czy Stolem Gniewino. Gryf Wejherowo również tutaj przyjeżdża ze swoją ekipą - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej Adam Olejniczak, organizator Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Kębłowie.

Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM Fot. Marek Trybański/TTM

W ostatni weekend ligi w turnieju wzięło udział 10 drużyn w rywalizacji do lat 21 i również 10 drużyn z rocznika 2008 i młodsi.

Rywalizacja zawsze jest ciekawa, chłopcy nie dość, że grają, to jeszcze dostają dodatkowe punkty za sędziowanie i pomoc w turnieju. My tego nie sędziujemy tylko oni sami to robią. Chodzi o integrację i dobrą zabawę - dodaje Adam Olejniczak.

Organizatorzy przygotowali dla trzech najlepszych drużyn puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Ponadto po każdym turnieju z cyklu zwycięzca otrzymywał bon na pizzę.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24