02.08.2022 14:30 7 AB/WKS Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo wraca do gry w czwartej lidze

źródło: Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo zakończył serię sparingów przygotowawczych do sezonu czwartej ligi. W sumie wejherowianie rozegrali pięć spotkań, cztery z nich wygrali. Jedyną porażkę odnieśli ze Stolemem Gniewino 1:2. Ligowe rozgrywki rozpoczną się w sobotę (6 sierpnia).

Podczas przygotowań do sezonu, żółto-czarni podjęli: MKS Władysławowo, Arkę II Gdynia, Stolem Gniewino, Orlęta Reda i Pogoń Lębork. W ostatnim ze sparingów pokonali na wyjeździe Lęborską Pogoń 1:0.

Facebook.com/WKS Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo ogłosił nowych piłkarzy, którzy od początku sezonu wzmocnią kadrę żółto-czarnych. 21-letni pomocnik Krystian Faltyński został wypożyczony do Gryfa z Arki Gdynia, natomiast do zespołu z Wejherowa na zasadzie transferu definitywnego wraca wychowanek klubu Patryk Baranowski. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Olimpii Elbląg.

Pierwsza kolejka nowego sezonu zaplanowana jest na pierwszy weekend sierpnia. WKS GRYF Wejherowo inaugurację rozpoczyna meczem wyjazdowym, a przeciwnikiem będzie drużyna Grom Nowy Staw - informuje Gryf Wejherowo.

Mecz rozpocznie w sobotę (6 sierpnia) o godzinie 13:00. Pierwszy mecz domowy odbędzie się w piątek (12 sierpnia) o godzinie 18:30. Na Wzgórzu Wolności żółto-czarni podejmą drugi zespół poprzedniego sezonu Jaguar Gdańsk.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24