10.08.2022 11:55 0 WH

Włamali się do automatu z malinami - właściciele proszą o pomoc

Fot. Malinogród & Malinowe Wzgórza/Facebook

W nocy z wtorku na środę (8-9 sierpnia) doszło do kradzieży z włamaniem do sklepiku samoobsługowego z malinami w Gdyni. Parę sprawców uwiecznił monitoring. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

Jeden z Czytelników poinformował nas o kradzieży, do której doszło przy ul. Spółdzielczej w Gdyni Małym Kacku około godziny 1:00.

Otrzymaliśmy zgłoszenie w tej sprawie. Policjanci prowadzą czynności. Sprawdzają monitoring i ustalamy świadków zdarzenia - mówi podkom. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Na monitoringu udostępnionym przez sklepik Malinogród & Malinowe Wzgórza widać jak mężczyzna oraz kobieta w kapturach przesuwają rolety antywłamaniowe i zabierają produkty.

Boli mnie to, że zostały zniszczone rolety antywłamaniowe i to w dość profesjonalny sposób. Jestem zaskoczony, że to tak łatwo można zniszczyć. Na noc nie było dużo malin, aczkolwiek cały sklepik został opróżniony do zera – mówi w rozmowie z nami Daniel Wojtyński, właściciel sklepu.

Złodzieju, masz czas do końca dnia na zgłoszenie się pod nr tel 509271823 i wówczas konsekwencje będą ciut delikatniejsze – czytamy na profilu sklepu pod udostępnionym filmie.

Fot. Malinogród & Malinowe Wzgórza/Facebook Fot. Malinogród & Malinowe Wzgórza/Facebook Fot. Malinogród & Malinowe Wzgórza/Facebook Fot. Malinogród & Malinowe Wzgórza/Facebook

Sklepik Malinogród to innowacyjny pomysł, gdzie kupujący sam wybiera artykuły i płaci za nie, wrzucając pieniądze do puszki. Sprzedawane są maliny, jeżyny, soki ze świeżych owoców czy przetwory.

Wszystkie osoby mające informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z właścicielem sklepu lub policją.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24