Pożar w Wejherowie przy ulicy 3 Maja. O zdarzeniu informują nas mieszkańcy miasta. Najprawdopodobniej najpierw zapaliły się auta, a następnie ogień przeniósł się na budynek piekarni.
Do zdarzenia doszło w czwartek (16 marca) około godziny 19:00 przy ulicy 3 Maja w Wejherowie. Paliła się piekarnia. Najprawdopodobniej pracownicy zdążyli się ewakuować.
— Widzimy pożar z okna. W pewnym momencie szyby się zatrzęsły, jakby coś wybuchło, dzieci płaczą - relacjonuje jedna z naszych Czytelniczek.
Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej.
07:25
Rumia: Więcej aut na Pomorskiej przy rondzie UE. Podobnie na Hutniczej w kierunku Gdyni.
07:25
Więcej aut w Redzie na Puckiej, ale póki co nie ma utrudnień.
07:25
Wejherowo: Zwolnimy na Batalionu Morskiego i Sobieskiego.
07:25
Bez większych problemów przejedziemy przez gościcińską górkę. Natomiast wolniej pojedziemy przez Zamostną w Bolszewie.
07:24
Przytyka się Obwodnica Trójmiasta od węzła Wielki Kack w kierunku Gdyni. Nie ma utrudnień na Trasie Kaszubskiej.