16.04.2012 08:27 0

Orkan przegrał 3:1 w Dębnie

Orkan Rumia przegrał swój wyjazdowy mecz z zespołem Dąb Dębno. Pierwsza bramka dla gospodarzy wpadła już w drugiej minucie, później pokonali jeszcze rumskiego bramkarza dwa razy. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Orkana 3:1.

W 81 minusie gościom udało się zdobyć honorowego gola. Piłkarze drużyny Dąb Dębno wyraźnie dominowali przez cały mecz. W pierwszych 10 minutach meczu zdobyli dwie bramki.

W sobotę 21 kwietnia ważny mecz dla Orkana Rumia. Piłkarze zmierzą się bowiem z liderem III ligi – Kotwicą Kołobrzeg.

Dąb Dębno: Sebastian Fabiański – Mateusz Laska, Mateusz Płaczek, Maciej Truszczyński, Tomasz Szwiec – Bartosz Latuszek, Maciej Ułasowiec (75’ Roman Majchrzak), Dominik Husejko, Jacek Jarecki (78’ Łukasz Gryciak) – Łukasz Mickiewicz, Łukasz Dłubis (90’ Konrad Woźniak).

Orkan Rumia: Kamil Biecke – Karol Wasielewski, Paweł Dirda, Michał Danilczyk, Mateusz Wesserling – Damian Nawrocik, Sławomir Ziemiak, Dawid Klawikowski, Marcus da Silva (80’ Roland Kazubowski) – Filip Marciniak, Paweł Włodarczewski.