Informacje z dróg

05.01.2015

12:54

Na ulicy 3-Maja w Wejherowie doszło do potrącenia pieszego. Radzimy zwolnić w tym miejscu.

11:52

Brak utrudnień na ulicy Kartuskiej w Gdańsku.

Adrian

10:52

W związku z uroczystym przejściem „Orszaku Trzech Króli” ulicami Gdyni, informujemy, że w dniu 06 stycznia 2015r. od godziny 12:00 do godziny 14:00 planowane są okresowe wyłączenia z ruchu niżej wymienionych ulic:

• ul. 3 Maja pomiędzy skrzyżowaniem z ul. 10 Lutego a skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej; • ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Świętojańską; • ul. Świętojańska pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej a Al. Zwycięstwa; • ul. Partyzantów od skrzyżowania z ul. Świętojańską do skrzyżowania z ul. Bema; • ul. Bema pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Partyzantów a zjazdem na parking pod kościołem o.Franciszkanów na Wzgórzu Św. Maksymiliana.

Trasę Orszaku zabezpieczać będą funkcjonariusze Policji. W związku z ww. zmianami, wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

ZDiZ Gdynia

09:05

Zderzenie dwóch aut na ulicy Morskiej (na wysokości ulicy Działdowskiej) w Gdyni. Zderzyły się dwa auta - mercedes sprinter i dodge.

08:55

Na trójmiejskiej obwodnicy bez większych utrudnień, ruch odbywa się płynnie. Samochodów na ulicach jest tyle, co w święta. Jeśli sytuacja się utrzyma, to obejdzie się bez popołudniowego szczytu.

07:55

W Gdyni korkuje się nieco ul. Chwarznieńska od obwodnicy do Witomina. Wzmożony ruch również na Hutniczej do estakady jadąc od Puckiej. Gęsto również na ul. Chwaszczyńska do centrum w Karwinach.

Na skrzyżowaniu krajowej "6" z ul. Przemysłową w Wejherowie nie działa sygnalizacja świetlna.

02.01.2015

16:11

Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Morskiej i Kcyńskiej w Gdyni.

Miłosz

15:43

Ze względu na bardzo porywisty wiatr zalecana jest szczególna ostrożność na drogach, ponieważ zerwane gałęzie mogą wpaść wprost na ulicę pod koła samochodów. Ostrzegamy, noga z gazu.

15:03

Wejherowo: wzmożony ruch na ul. Orzeszkowej w Wejherowie.

13:25

W Redzie na wysokości dworca (krajowa szóstka) przewróciło się drzewo i blokuje jeden pas ruchu w kierunku Gdyni.

Waldek

13:20

Utrudnienia na ulicy Puckiej w Wejherowie od przejazdu kolejowego aż do skrzyżowania z krajową szóstką w kierunku Redy. Waldek informuje o plamie oleju.

12:22

Poważny wypadek na ul.Rolniczej w Witominie. Ranne są 2 osoby - informuje Przemek

11:25

Na obwodnicy wciąż pusto. Mamy nadzieję, że tak dobra sytuacja utrzyma się jak najdłużej, lecz jeśli coś by się zmieniło...

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach. Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym samochodu!

10:12

Na drogach pusto - informuje Radek. Obwodnica w pełni przejezdna. Podobnie jest na trasie Wejherowo- Piaśnica.

09:01

Gdynia: Miejskie drogi bez trudności, choć zaczyna się zagęszczać na ul. Chwarznieńskiej w kierunku centrum. Estakadą Kwiatkowskiego poruszamy się powoli w okolicy ul. Morskiej. Natomiast na obwodnicy w Gdyni, na trasie w kierunku Chyloni, na wysokości Karwin leży przejechane zwierzę. Drogowcy już jadą na miejsce.