Informacje z dróg

16.12.2014

08:25

Gdynia: korek na Chwarznieńskiej, zatkana w obu kierunkach jest również ul. Hutnicza.

07:49

Przez światła na ulicy Zamostnej w poniedziałek od godziny 16 do 18 korek sięgał do skrzyżowania z ulicą Tartaczną czyli około 2.5 kilometra - informuje Dariusz.

15.12.2014

15:58

Ogromne zagęszczenie ruchu na skrzyżowaniu alei Grunwaldzkiej z ulicą Abrahama w Gdańsku.

15:45

Podróż Obwodnicą Trójmiasta od bramek autostrady do Gdyni Chyloni odbywa się spokojnie. Mogą wystąpić utrudnienia na pasie wjazdowym na obwodnicę od strony Karwin. Natomiast na Chwarznieńskiej w kierunku obwodnicy jedzie się wolno przed lasem od Witawy.

14:52

Na ul. Havla, gdzie wcześniej miał miejsce wypadek, sytuacja się normuje.

14:14

Jak informuje Dzień Na Żywo: Około godz. 13:00 na Placu Dworcowym w Chyloni wybuchł pożar w mieszkaniu na pierwszym piętrze kamiennicy. Cztery osoby zostały ewakuowane, jedna osoba została ranna. Na miejscu działa sześć zastępów straży pożarnej.

12:13

W środę 17.12.2014 r. w związku z obchodami rocznicy Wydarzeń Grudniowych na Wybrzeżu przewidywane są następujące zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu drogowego:

W godzinach 5:00-7:00 na czas uroczystości, nastąpi wyłączenie z ruchu kołowego:

  • al. Solidarności (na odcinku od Ronda Ofiar Grudnia do ul. Indyjskiej),

  • ul. Janka Wiśniewskiego jeden pas w kierunku Wejherowa (od Al. Solidarności do Parkingu BTD),

W godzinach 17:30-19:30, na czas przejścia uczestników uroczystości z Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa pod Pomnik Ofiar Grudnia 70 przy Urzędzie Miasta Gdyni, nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego następujących ulic:

  • ul. 3 Maja ( na odcinku od ul. 10 Lutego do ul. Armii Krajowej),

  • ul. Armii Krajowej (na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Świętojańskiej),

  • ul. Świętojańskiej (na odcinku od 10 Lutego do al. Piłsudskiego),

  • al. Marszałka Piłsudskiego (na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Legionów), Powiadamiamy, że wyżej wymienione ulice otwierane będą sukcesywnie po przejściu uczestników uroczystości.

12:10

Kolizja sześciu samochodów na ul. Słowackiego w kierunku Gdańska tuż za centrum handlowym Matarnia. Droga zaczyna się korkować.

12:06

Na skrzyżowaniu ulic Rybackiej i I Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Wejherowie ciężarówka najechała na tył osobówki - informuje Magda. Nikt nie ucierpiał, auta stoją na poboczu.

12:00

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym!

10:13

W dniach 15-21 grudnia zamknięty będzie dla ruchu fragment skrzyżowania ulic Abrahama i Wita Stwosza w Gdańsku. Prace prowadzone będą na jezdni w kierunku Oliwy.

Z powodu prac z ul. Wita Stwosza - w relacji DO Wrzeszcza - nie będzie można skręcić w lewo w kierunku do al. Grunwaldzkiej, natomiast w relacji DO Oliwy z ul. Wita Stwosza będzie obowiązywał nakaz jazdy w prawo do al. Grunwaldzkiej, a ul. Abrahama - z kierunku od al. Grunwaldzkiej będzie ulicą bez przejazdu.

Objazdy ulicami: Bażyńskiego, Polanki i al. Grunwaldzką oraz ul. Chopina.

W miejscu tym usuwane będą skutki awarii kanalizacji sanitarnej.

ZDiZ Gdańsk

09:40

Warunki na drodze dość dobre, krajowa "6" na wysokości Gościcina w kierunku Gdyni- w pełni przejezdna.

07:53

Zator na Chwarznieńskiej w Gdyni- jest to efekt stłuczki, dlatego korek jest większy niż zwykle.

14.12.2014

22:32

Śmiertelne potrącenie pieszego na ul. Armii Wojska Polskiego na trasie Żelistrzewo-Puck. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21 na prostym odcinku drogi. Droga najprawdopodobniej będzie zablokowana przez najbliższe dwie godziny.

Więcej: http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/21095-puck-smiertelne-potracenie-mezczyzny.html

12.12.2014

19:10

Pogorszyły się warunki do jazdy pada dość intensywny deszcz. Noga z gazu - nawołuje czytelnik PR.