Informacje z dróg

08.12.2014

11:36

Na wysokości Tiger Gym w Wejherowie ciężarówka wioząca żwir uderzyła w tył samochodu marki BMW, utrudnienia na pasie z Rumi w kierunku Wejherowa.

Magda

10:46

Jak informuje Radio Gdańsk: Jedna osoba została ranna w kolizji osobówki z busem. Do zdarzenia doszło na Wałach Jagiellońskich, tuż za prokuraturą w kierunku Gdyni. W wyniku zderzenie zablokowany jest pas w kierunku Wrzeszcza.

09:10

W związku z prowadzeniem prac montażowych sceny przygotowywanej na potrzeby Imprezy Sylwestrowej Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że:

• od 08.XII (godz. 0700) do 26.XII (godz.0000) z ruchu kołowego wyłączona zostanie część Skweru Kościuszki w rejonie skrzyżowania z ul. Żeromskiego. Wygrodzona zostanie część powierzchni jezdni przed Pomnikiem-Płytą Marynarza oraz fragment jezdni jednokierunkowego odcinka Skweru Kościuszki prowadzącego ruch od strony skrzyżowania z ul. Jerzego Waszyngtona w kierunku skrzyżowania z ul. Stefana Żeromskiego. W ww. okresie zachowane zostaną wszystkie relacje ruchu w obszarze objętym zmianami (występować będą jedynie lokalne przewężenia przekroju ulic).

09:09

Zatory na obwodnicy maleją, ale wciąż dokuczają kierowcom. Korek zaczyna się na wysokości Auchan i w kierunku Gdyni ciągnie się aż do Selgrosa. Ciężarówka, która miała problem z kołem została odholowana. Sytuacja powoli się stabilizuje.

08:14

Miała miejsce stłuczka na krzyżówce alei Zwycięstwa z ulicą Wielkopolską w Gdyni. Uszkodzone samochody nie powodują utrudnień na drodze, jednak wciąż znajdują się w obrębie miejsca kolizji.

07:59

Jak informuje Dzień Na Żywo: Korek na Obwodnicy Trójmiasta zaczyna się dwa kilometry przed zjazdem na Słowackiego, a w kierunku Gdyni ciągnie się aż do Selgrosa. Przyczyną zatoru jest niesprawna ciężarówka, której urwało się koło. Na miejsce jadą już odpowiednie służby.

Temperatura na obwodnicy wynosi 3.8 C oraz dokuczają ciągłe opady.

06.12.2014

15:51

Wypadek na trasie Bolszewo - Góra. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

bulpower

05.12.2014

18:01

Korek na zjeździe z Obwodnicy w kierunku Chyloni. Korkuje się również krajowa szóstka w kierunku Wejherowa, najprawdopodobniej przyczyną jest uszkodzony autobus.

17:11

Gdynia: Zdarzenie drogowe na Obłużu - info i zdjęcie Przemek.

15:42

Spory ruch na krajowej szóstce w Wejherowie i Redzie. Popołudniowy szczyt komunikacyjny trwa.

15:40

Ciasno na drogach Trójmiasta. Zakorkowana są między innymi ulica Hutnicza w Gdyni i ulica Morska.

15:39

Dzisiaj doszło do zderzenia dwóch aut w Zbychowie (powiat wejherowski). Jedna osoba została poszkodowana.

15:38

Na Estakadzie Kwiatkowskiego doszło do pożaru auta. Na miejscu jest straż pożarna. Spodziewajcie się utrudnień przy zjeździe na Pogórze.

11:44

W sobotę 6 grudnia w związku z organizacją imprezy „Gdyńskie Mikołajki 2014" od godziny 17.00 do 19.00, zostanie wyłączony z ruchu Plac Kaszubski (pas ruchu w kierunku ulicy Świętojańskiej).

W niedzielę 7 grudnia w związku z organizacją imprezy „Mikołaje na Motocyklach" od godziny 11.00 do 13.00 na czas przejazdu na trasie Gdynia- Sopot -Gdańsk wyłączone zostaną z ruchu na terenie Gdyni: - Al. Jana Pawła II, - Skwer Kościuszki, - ul. Świętojańska, - Al. Piłsudskiego, - Al. Zwycięstwa.

Po przejeździe kolumny Mikołajów ruch na poszczególnych ulicach będzie sukcesywnie przywracany.

Wszystkich kierowców prosimy o podporządkowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

11:25

Jak informuje nas czytelnik, stacja Shell w Wejherowie, przy CH Kaszuby jest zamknięta. Na stacji znajduje się straż pożarna.