Informacje z dróg

19.12.2014

14:30

Korkuje się Obwodnica Trójmiasta. Na wysokości Witomina stoi najprawdopodobniej zepsuta ciężarówka na białoruskich rejestracjach. Ruch na tym odcinku jest spowolniony - informuje Radek.

Radek

14:24

Osoby, które wygrały vouchery na badanie techniczne pojazdu to Adrian, długi6661 i Krzysztof. Gratulujemy.

Konkurs nadal trwa! Zachęcamy do wzięcia w nim udziału. Więcej info na STRONIE>>>KLIKNIJ!

13:55

Z Kościerzyny do Żukowa jedzie się płynnie. Ewentualnie lekko korkuje się przy rondzie.

Adrian

13:23

Korek. Na ul. Unruga w stronę centrum Gdyni.

Tomek

13:20

Na zakupy w CH. Jantar oraz CH. Kaszuby lepiej udać się pieszo, lub szukać miejsc parkingowych poza terenem centrum handlowego.

Karol

10:28

Jak informuje Dzień Na Żywo, przed miejscowością Gościcino, na krajowej "6", na zjeździe ze wzniesienia, na jezdni znajduje się duża plama oleju. Na miejscu działają już strażacy. Na tę chwilę trzeba się liczyć z niewielkimi utrudnieniami w tym rejonie.

09:19

Na Rekowskiej Górce w Redzie, przy drodze w rowie stoi samochód. Jak na razie nie powoduje to żadnych utrudnień związanych z ruchem.

09:17

Na trójmiejskiej obwodnicy gęsty ruch, lekko pada deszcz. Na zjeździe w Karczemkach doszło do kolizji dwóch aut, natomiast na trasie z Kwiatkowskiego na obwodnicę policja zatrzymała jeden samochód.

08:19

Samochód jadący z ul. Legionów na skrzyżowaniu z ul. Kościuszki w Gdańsku potrącił rowerzystę. Wskutek uderzenia mężczyzna z impetem upadł na ziemię. Na miejscu są już odpowiednie służby.

08:05

Rano doszło do stłuczki na skrzyżowaniu Strzeleckiej i 3 Maja w Wejherowie.

Tomi

07:52

Nie działają światła na skrzyżowaniu krajowej szóstki i Rybackiej w Wejherowie.

18.12.2014

17:06

Gdańsk: Stłuczka dwóchsamochodów na skrzyżowaniu przed Zieleniakiem. Na miejscu jest karetka.

Przemek

15:29

Należy zachować ostrożność jadąc Obwodnicą Trójmiasta w Gdańsku. Tuż za Owczarnią, na prawym pasie w stronę autostrady stoi zepsuty samochód, jednak korków jeszcze nie ma. Bardzo gęsto w Chwaszczynie. Samochody stoją już przy maszcie nadawczym.

14:59

Jak informuje Dzień Na Żywo: W Gdyni powoli jedzie się Hutniczą, w cierpliwość muszą uzbroić się także kierowcy jadący Estakadą Kwiatkowskiego na Obłuże.

14:57

Korki jak zwykle o tej porze tworzą się na Hutniczej w Gdyni.

Radek