Informacje z dróg

29.10.2014

08:29

Zapomnijcie o wjazdach do Gdańska od strony obwodnicy. Wszystko jest zakorkowane.

08:24

Gdynia zakorkowana. Zatkany jest wyjazd z Pogórza do estakady. Również zjazd Kwiatkowskiego, ścisk na estakadzie w kierunku Obłuża. Zjazd z Estakady na Wiśniewskiego też zakorkowany.

08:10

Obwodnica w pełni przejezdna. Korzystajcie!

08:09

W związku z awarią pociągu SKM występują opóźnienia na trasie Gdańsk - Wejherowo. Około godz. 7 doszło do awarii pociągu nr 97710 SKM Trójmiasto. Ruch pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej na odcinku Rumia - Gdańsk Główny odbywa się z częstotliwością co 10 minut. Na odcinku Reda - Wejherowo ruch prowadzony jest po jednym torze - opóźnienia sięgają 20 minut.

07:55

Awaria rogatek spowodowała korek na 12 Marca, policja kieruje ruchem. Na zamkniętym przejeździe kolejowym pojawił się radiowóz. Policja przepuszcza stojących w korku na 12 Marca kierowców. Lepiej jednak wybrać objazd przez tunel w centrum Wejherowa.

28.10.2014

21:16

Droga wojewódzka nr 216 Reda - Puck może być zablokowana nawet przez kilka godzin. Dziś około godziny 20 na Rakowskiej Górce zderzyły się dwa samochody osobowe smart i volvo. Na miejscu zginęły trzy osoby, jedna została przewieziona do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

20:27

Tragiczny wypadek na Rekowskiej Górce. Najprawdopodobniej zginęły trzy osoby. Objazd przez Rekowo. Wkrótce więcej informacji.

16:57

Pan Przemek przesyła nam tym razem dobrą informację. Otwarty został zjazd z estakady do centrum.

16:45

Na wysokości Galerii Rumia na jezdni stoi uszkodzony TIR przez który tworzą się korki.

16:30

Kompletnie zakorkowana trasa kwiatkowskiego w kierunku obwodnicy... Średnia predkość to około 7km/h. Zablokowany jest jeden pas 100 m przed zjazdem na obwodnicę. Na miejscu jest straż pożarna i karetka - informuje Przemek.

15:40

Na Estakadzie w Gdyni w strone Obłuża standardowo jest korek. Korkuje się również Janka Wiśniewskiego w stronę Estakady - informuje czytelnik Przemek.

15:25

Utrudnienia na Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni w kierunku trójmiejskiej obwodnicy. Powodem utrudnień jest zamknięty pas w kierunku obwodnicy.

14:29

Brak utrudnień na drogach w Wejherowie. Przykładem może być ruch na ul. Rybackiej.

14:11

Ruch na autostradzie A1 odbywa się już bez utrudnień.

13:07

Jak informuje AmberOne A1 - zdarzenie drogowe - ruch odbywa się tylko pasem wewnętrznym. Prosimy o uwagę podczas przejazdu. Za węzłem Grudziądz płonie samochód. Jeden pas nieprzejezdny- dodaje Radio Gdańsk.