Nowe show Wojciech Cejrowskiego - Wolna Amerykanka

Inne, Gdynia

Data 21.07.2015 19:00
Miejsce Multikino Gdynia
Adres Waszyngtona 21
Miejscowość Gdynia
Bilety 70 zł

W filmach "Boso przez świat" często widują Państwo, że gdzieś daleko stąd ludzie żyją całkiem inaczej niż u nas i są szczęśliwi !!! Nie gonią za forsą, nie gonią za pracą, nikt im niczego nie nakazuje, ani niczego nie zabrania. Żyją jak chcą i jest im dobrze. Wolna amerykanka, czyli szczęśliwe życie daleko stąd... A może by tak i tu?

Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej: człowiek z mikrofonem na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Zapraszamy na pełne emocji, niezapomniane chwile z Wojciechem Cejrowskim: - satyryczny występ w amerykańskim stylu stand-up comedy - "Wolna Amerykanka" - możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego, - autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania, - oraz na niesamowitą dawkę pozytywnej energii!

Występ odbędzie się w Multikinie w Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront przy ul. Waszyngtona 21. Miejsce przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych – zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem przed dokonaniem zakupu biletu. Bilety do nabycia na www.biletos.com/#/wydarzenie/160/0/boso-do-...-gdyni-!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kontakt do organizatora: +48 792 700 578