Cudawianki

Koncerty, Gdynia

Data 20.06.2015 19:00
Miejscowość Gdynia

Na scenie głównej ulokowanej na Plaży Śródmieście w dniu 20 czerwca 2015 wystąpią Buraka Som Sistema, Voo Voo oraz Kim Nowak. Line up otwiera koncert młodego zespołu alternatywnego wyłonionego w wyniku rozstrzygnięcia konkursu - Call The Sun.

Znamy już wyniki cudawiankowego konkursu dla młodych zespołów, z których najlepszy, wystąpi na dużej scenie imprezy na plaży Śródmieście. Cztery pozostałe, zasilą alternatywną scenę gdyńskiego InfoBoksu 20 czerwca 2015 r., między godzinami 15.00 i 19.00. Tym samym zespoły uzupełniły właśnie cały line-up tegorocznego wydarzenia Cudawianki - Lato zaczyna się w Gdyni.

Zespołem, który wygrał głosowanie w Cudawiankowym konkursie dla młodych artystów i wystąpi na dużej scenie, jest Call The Sun. Ich alternatywne i indie popowe granie mieli już okazję poznać widzowie polsatowskiego programu Must Be The Music. Teraz taka okazja nadarzy się przed gdyńską publicznością, która na żywo zobaczy i usłyszy, na przykład We Are Going Wrong, który śmiało można określić mianem przeboju.

Line up Sceny Cudawianki:

  • 19.00 - Call The Sun
  • 20.00 - Kim Nowak
  • 21.30 - Voo Voo
  • 23.30 - Buraka Som Sistema

Cudawiankowe koncerty na Plaży Śródmieście poprowadzi dziennikarka i miłośniczka muzyki – Agnieszka Szydłowska.