Największe i najbardziej znane przeboje muzyki francuskiej

Inne, Gdańsk

Data 26.07.2015 00:00
Adres ul. Korzenna 33/35
Miejscowość Gdańsk
Bilety KupBilecik.pl

Największe i najbardziej znane przeboje muzyki francuskiej w mistrzowskiej interpretacji między innymi najpiękniejsze utwory z repertuaru min. Edith Piaf, Jacquesa Brela, czy Charlesa Aznavoura, takie jak "Padam padam", "Milord", "Ne me quite pas", "La boheme".

Maja Gadzińska - wokal Aktorka Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Na co dzień można ją zobaczyć w roli Anioła w "Chłopach", roli "Sandy" w Grease, czy Katki Kudłatki w Avenue Q. Za swoje role była nominowana do nagrody Pomorskie Sztormy (odkrycie roku) i Pomorskiej Nagrody Artystycznej (Nadzieja Artystyczna). Poza teatrem muzycznym występowała także w operze leśnej podczas "Sopot Festival", jako muzyk sesyjny u boku takich gwiazd jak" Helena Vondrackowa, Belinda Carlisle, Rick Astley, czy Matt Dusk. Uczestniczka Europejski festiwal szkół musicalowych, Uckermärkische Bühnen Schwedt (Niemcy 2013) Ciągle doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w warsztatach: białego głosu, prowadzone przezTatianę Sopiłka, technik aktorskich Michaiła Czechowa prowadzone przez Lembit Peterson, aktorskie prowadzone przez Beatę Fudalej oraz warsztaty piosenki aktorskiej prowadzone przez Zbigniew Zamachowskiego.

Zbigniew Kosmalski - piano Absolwent Akademii muzycznej. Od 30 lat pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz w Studio im. D. Baduszkowej jako akompaniator. Od pięciu lat prowadzi zajęcia w Akademii Muzycznej w Gdańsku (wcześniej pracował w latach 1990 - 1993 ucząc rytmiki i improwizacji fortepianowej). Obecnie pracuje na kierunku Jazzu i Muzyki Estradowej oraz na kierunku Musicalu akompaniując przyszłym adeptom sztuki.

Przemysław Pawłowski - akordeon Absolwent Studium Wokalno - Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Żeleńskiego w Krakowie. Występował w wielu spektaklach Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni zarówno jako muzyk, aktor i kompozytor. Stworzył muzykę do spektaklu pt. "Szwoleżerowie" w reż. G. Wolfa. Obecnie zobaczyć można go w roli Theloniusa w "Shreku" w reż. Macieja Korwina.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET