Maja Gadzińska i Magdalena Borowiecka

Inne, Gdańsk

Data 16.08.2015 00:00
Adres ul. Korzenna 33/35
Miejscowość Gdańsk
Bilety KupBilecik.pl

W programie: Wieczór pełen najpiękniejszych piosenek francuskich. Piosenek przez wszystkich znanych i uwielbianych. Utwory z repertuaru Edith Piaf, czy Jacquesa Brela w kameralnej oprawie pianina.

Maja Gadzińska - wokal Aktorka Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Gra Anioła w "Chłopach", "Sandy" w Grease, czy Katki Kudłatki w Avenue Q. Za swoje role była nominowana do nagrody Pomorskie Sztormy (odkrycie roku) i Pomorskiej Nagrody Artystycznej (Nadzieja Artystyczna). Uczestniczka Europejski festiwal szkół musicalowych, Uckermärkische Bühnen Schwedt (Niemcy 2013). Ciągle doskonali swoje umiejętności między innymi w warsztatach: białego głosu, prowadzone przezTatianę Sopiłka, technik aktorskich prowadzone przez Lembit Peterson, aktorskie prowadzone przez Beatę Fudalej oraz warsztaty piosenki aktorskiej prowadzone przez Zbigniew Zamachowskiego.

Magdalena Borowiecka - wokal Aktorka Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w klasie skrzypiec, będąc równocześnie uczestniczką w wielu projektach muzycznych i warsztatach. W 2004 roku śpiewała w operetce "Jaś i Małgosia" w Operze na Zamku w Szczecinie. W 2007 roku z zespołem 9PM doszła do finału Festiwalu "Gramy 2007" gdzie zdobyli wyróżnienie. W 2008 r. występowała w Musicalu "RENT" w Szczecinie w reżyserii Andrzeja Ozgi do 2010 roku. Brała również udział w dwóch etiudach filmowych w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Zagrała w musicalu Shrek rolę elfa i średniej Fiony oraz Sindirellę w spektaklu dyplomowym w reżyserii Grzegorza Wolfa- Szwoleżerowie. Obecnie gra w teatrze w Ukermarkishe Buhnen Schwedt w musicalu "Willi Bald im ElfenWald".

Zbigniew Kosmalski - piano Absolwent Akademii muzycznej. Od 30 lat pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz w Studio im. D. Baduszkowej jako akompaniator. Od pięciu lat prowadzi zajęcia w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie pracuje na kierunku Jazzu i Muzyki Estradowej oraz na kierunku Musicalu oraz na kierunku Musicalu.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET