Scena Letnia w Gdyni

Filmy, Gdynia

Data 11.08.2015 00:00-22.08.2015 00:00
Miejsce Plaża w Orłowie
Miejscowość Gdynia

Centrum Kultury w Gdyni zaprasza na Scenę Letnią w Gdyni. W tym roku artyści zawitają do Orłowa 11 sierpnia.

  • Przygotowaliśmy zestaw naszych najlepszych spektakli, m.in. "Mayday. Run For Your Wife" (100. pokaz spektaklu!) w reż. Dariusza Majchrzaka i "Napis" w reż. Grzegorza Chrapkiewicza, ale nie zabraknie również premier i spektakli gościnnych. Bardzo ciekawe zapowiada się oferta dla dzieci. Zaprezentujemy zeszłoroczny hit, czyli "Śpiącą Królewnę" w reż. Tomasza Podsiadłego oraz "Małą Syrenkę" w reż. Tomasza Valldal Czarneckiego. Do Gdyni przyjedzie warszawska Akademia Teatralna z "Polowaniem na łosia" w reż. Grzegorza Chrapkiewicza oraz "Parawanem" w reż. Andrzeja Strzeleckiego - zapowiadają organizatorzy.

[IMG_R]3[/IMG_R]

Tegoroczne premiery:

  • 11 sierpnia o godz. 17 - "Śpiewająca lokomotywa", koncert z tekstami Juliana Tuwima i muzyką Piotra Salabera. Na scenie m.in. Bogdan Smagacki i Jerzy Zelnik. Więcej informacji TUTAJ.

  • 15 sierpnia o godz. 19 - "O co biega?" angielska farsa w reż. Tomasza Podsiadłego, w obsadzie m.in. Natalia Siwiec, Cezary Morawski i Ewa Błachnio. Spektakl produkowany przez Centrum Kultury w Gdyni i portal za10groszy.pl. Więcej informacji TUTAJ.

Szczegółowy program na plakacie:

[IMG]2[/IMG]