Letni Powiew Rocka, czyli Mad Pilots oraz Mescalirium

Koncerty, Wejherowo

Data 18.07.2015 21:00
Miejsce Busola
Adres ul. Sobieskiego 255
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp 5 zł

Mad Pilots to warszawska grupa wykonująca rocka niczym zespół żywcem wyjęty z lat 80. Ich solówki, wokale i muzyka, przeniesie wszystkich o 30 lat wstecz.

Zespół Mad Pilots tworzą czterej młodzi szaleńcy, noszący ciuszki z poprzedniej epoki, które podkradli z szaf swoich mam. Każdy z nich reprezentuje inny, oryginalny styl, ale mają wspólny cel - podbić muzyczny świat. Ich dźwięki zabiorą widownię wprost do lat 80. James Roxley - wokalista, Nick Swat - gitarzysta, Pete Weedcowski - basista i Johnny DeWeed - perkusista.

Próba dźwięku:

Mescalirium - to grupa, która powstała we wrześniu 2013, poprzez fuzję dwóch formacji. Nieistniejącego Mescala i wciąż działającego na scenie The Lirium. Podwalinami tych dwóch zespołów był rock z elementami bluesa, jednakże członkowie tych kapel postanowili zasmakować w cięższym brzemieniu gitarowym i w tym kierunku pragną prowadzić okręt pod banderą Mescalirium, wspomagany flotą mocnego gitarowego grania z surowo brzmiącym wokalem. Okręt z pomorza napędzany jest energią elektrycznej gitary z lat 70-tych.

Próba dźwięku:

Informacje na Facebooku. Wstęp 5 złotych!