Polscy blogerzy spotkają się w Gdyni

Inne, Gdynia

Data 25.07.2015 09:00-26.07.2015 20:00
Miejsce Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Adres aleja Zwycięstwa 96/98
Miejscowość Gdynia

W najbliższy weekend, czyli 25 i 26 lipca, Gdynia po raz trzeci będzie gościć najbardziej popularnych polskich blogerów.

W trzeciej edycji festiwalu See Bloggers weźmie udział rekordowa liczba uczestników – 600 blogerów i vlogerów, 60 prelegentów oraz ponad 300 reprezentantów największych marek współpracujących z blogosferą. Wśród prelegentów znajdą się największe osobowości z branży, między innymi JasonHunt (dawniej Kominek), CyberMarian, Fashionelka, Jessica Mercedes oraz Marlena Wróblewska.

See Bloggers to największy festiwal blogerski w Polsce, obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego blogera. Celem spotkania jest edukacja biznesowa blogerów w zakresie profesjonalnego prowadzenia kanału mediowego i umiejętnego łączenia pasji ze współpracą z rynkiem reklamowym.

Uczestnicy wydarzenia, które odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia, będą mieli dostęp do siedmiu stref tematycznych, dopasowanych do kategorii blogów: edukacja ogólna, youtube/tech, cooking, parenting, fashion&beauty, travel&photo, active.

Wszystko to w otoczeniu marek, takich jak: Orange, Siemens, Grants, Olympus, Acer, Ice Watch, Netto, PKP IC, Zalando czy P&G. Sponsorzy przygotują także atrakcje i podzielą się praktyczną wiedzą podczas prelekcji.

Więcej informacji na stronach seebloggers oraz ppnt.