Nauczyciele z Kabbalah Center zawitają do Trójmiasta

Inne, Sopot

Data 04.08.2015 19:00
Miejsce Zatoka Sztuki
Adres Aleja Franciszka Mamuszki 14
Miejscowość Sopot
Bilety 30 zł

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkał się ze słowem - kabała. Ale, czy dokładnie wiadomo co to i dla kogo jest? Jakie wartości ze sobą niesie? Na te i wiele innych pytań, podczas spotkania które odbędzie się 4 sierpnia w Sopocie, odpowiedzą nauczyciele z Kabbalah Center.

Kabała ma wiele znaczeń. Dla jednych jest to styl bycia, dla innych jest to filozofia życiowa. Znajdą się również tacy, którzy postrzegać ją będą jako pewnego rodzaju "modę". Kabbalah Center przedstawia wartość kabały, jako zbiór mądrości, które wykształciły się przez wiele lat i mogących być interpretowanych na wiele sposobów.

Centrum opisuje również początek stworzenia, prawa wszechświata - fizyczne i duchowe oraz sens ludzkiej egzystencji. Nauczyciele z Kabbalah Center mówią, że ich głównym celem jest przedstawienie w sposób zrozumiały i adekwatny głównych zasad, którymi kierują się studenci tego nurtu.

Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się o historii i podwalinach kabały lub zgłębić dotychczasową wiedzę, będą mieli ku temu doskonałą okazję. We wtorek (4 sierpnia) w sopockiej Zatoce Sztuki odbędzie się jedyne spotkanie z przedstawicielami Kabbalah Centre. Głównym prelegentem będzie pochodzący z Izraela Yossef Shneor - nauczyciel Kabały od 2002 roku.

Osoby zainteresowane udziałem powinny zgłosić chęć udziału pod adresem [email protected] lub numerem telefonu 22/ 625 00 93. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.