Zmagania w kolarstwie górskim, czyli King Oscar MTB Maraton

Sport, Czymanowo

Data 16.08.2015 11:00
Miejsce Plac Festiwalowy
Miejscowość Czymanowo

KING OSCAR MTB Maraton to największa impreza kolarstwa górskiego na Pomorzu. Ciekawa i wymagająca trasa, wysoka pula nagród finansowych oraz świetna organizacja sprawiły, że w tym roku czeka nas emocjonująca – czwarta edycja tej imprezy. MTB Maraton odbędzie się 16 sierpnia 2015r. Zawodnicy wystartują na dwóch dystansach Mega (46 km) i Mini (23 km).

  • Celem zmagań jest popularyzacja kolarstwa górskiego na Pomorzu oraz promocja Gminy Gniewino pod kątem turystyki rowerowej. Chcemy, aby ten maraton był atrakcyjny i najbardziej wymagający, z tych rozgrywanych w północnej części Polski. Mamy nadzieję, że zachęci to czołowych kolarzy górskich oraz ambitnych amatorów do wzięcia w nim udziału – informują organizatorzy.

Tego dnia na wszystkich uczestników czeka atrakcyjna pula nagród w wysokości 10 000 zł, która będzie do zdobycia na dwóch dystansach MEGA i MINI. Dodatkowo przygotowane będą także atrakcje oraz dmuchańce dla dzieci.

Zgłoszenia i regulamin w odnośnikach poniżej:

Zgłoszenia: http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=100 Regulamin: http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/regulaminy/100.pdf