Marsz na Orientację Szperk

Sport, Hel

Data 15.08.2015 08:00
Miejscowość Hel

Stowarzyszenie Alternatywny Cypel po raz czwarty organizuje imprezę pn. Marsz na Orientację Szperk, który odbędzie się 15 sierpnia 2015 roku w Helu.

Podobnie jak w poprzednich edycjach marsz będzie prowadził przez najciekawsze miejsca półwyspu oraz pozwoli odkrywać opuszczone i zapomniane helskie fortyfikacje. Impreza wpisuje się zatem znakomicie w przygotowany Szlak Historii Militarnej.

Jak co roku na uczestników czekają dwie trasy. Mała Pętelka - przeznaczona dla osób w każdym wieku i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mapą, a także Duża Pętla, czyli trasa dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, które startowały już w podobnych imprezach.

Przy punktach czekają na uczestników różne atrakcje. W poprzednich edycjach była to strzelnica, zjazd na linie z góry Szwedów, rozszyfrowywanie wiadomości i wiele innych. W tym roku zapewniamy nowe, oryginalne zadania na punktach. Na zakończenie Marszu przewidziane jest ognisko wraz z oficjalną dekoracją zwycięzców i rozdaniem nagród.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Impreza jest organizowana przy udziale między innymi: Miasta Helu, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku czy Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego.

Szczegóły dotyczące imprezy oraz aktualne informacje na jej temat znajdują się na stronie. Organizatorzy odpowiedzą także na pytania zadane mailowo: [email protected] bądź telefonicznie: 519-112-612.

[IMG]3[/IMG]