Margaret wystąpi w Wejherowie

Koncerty, Wejherowo

Data 29.11.2015 18:00
Miejsce Sala Główna
Adres ul. Sobieskiego 255
Miejscowość Wejherowo
Bilety 40 zł

Jej życie od zawsze kręciło się wokół muzyki. Potrafiła godzinami wsłuchiwać się w utwory szerokiego spektrum artystów począwszy od O.N.A. aż po mistrza klasyki – Mozarta. W szkole muzycznej oprócz śpiewania uczyła się także gry na saksofonie. Gdy dorosłe życie postawiło ją przed koniecznością wyboru – zdecydowała poświęcić swój czas pracy nad wokalem. I trafiła w dziesiątkę.

Margaret urodziła się 30.06.1991 w Stargardzie Szczecińskim. W pogoni za muzycznymi marzeniami jeździła po Polsce i brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych zdolnych, gdzie prezentowała swoje kompozycje szerszej publiczności. Szkoliła swój głoś w Ińsku potem w Szczecinie. W tym czasie zjeździła całą Polskę biorąc udział w wielu festiwalach. W liceum miała swój zespół, dla którego komponowała pierwsze piosenki. Później los spowodował, że trafiła do Warszawy.

Dojrzała artystycznie, zdobywała muzyczne doświadczenie, uświadomiła sobie, że sam dźwięk i mnóstwo ozdobników nie znaczą totalnie nic. Zaczęła myśleć bardziej o tekstach i emocjach, które niesie muzyka. Rozpoczęła także kreowanie siebie. Stylizacje, moda, własny blog to, po śpiewaniu, jej druga największa pasja.

26 maja Margaret wystąpiła w koncercie ‘trendy’ festiwalu ”Sopot TopTrendy 2012”. Jej piosenka "Thank You Very Much" została zakwalifikowana do konkursu dzięki rekomendacji Darka Maciborka. Od tego momentu jej artystyczny rozwój nabrał tempa.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Oprócz muzyki Margaret pasjonuje także modą. Od lat z powodzeniem prowadzi bloga, na którym umieszcza zdjęcia z oryginalnymi stylizacjami. Wystarczy rzucić okiem na jej stronę http://margaret-j.blogspot.com by przekonać się, że śliczną blondynkę cechuje niesamowita wrażliwość, wyczucie trendów i otwartość na sztukę.

Debiutancki singiel Margaret „Thank You Very Much” zawiera w sobie wszystko to, co w wokalistce najlepsze – styl, emocje i przesłanie. Przygotujcie się na intensywne doznania.

Najnowszy singiel, tej młodej artystki to "WASTED". Miał swoją premierę podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni. Inspiracją do stworzenia tego wideoklipu były sławne imprezy nowojorskiej bohemy organizowane przez Ande’go Warhola oraz film „Amelia”. Impreza na którą trafia Margaret przekształca się w wybuchową mieszankę dziwnych sytuacji, abstrakcyjnych ludzi i używek. Uczestnicy tej szalonej prywatki oraz relacje miedzy nimi ewoluują od nieśmiałych i oficjalnych do nadzwyczaj wyzwolonych i pozbawionych pruderii. Zobaczcie koniecznie!

[IMG]3[/IMG]